Zapytaj o naszą ofertę

Aktualności

2019-01-31

Sial Paris 2018 - International Food Exhibition

Tegoroczne targi Sial Paris to ponowny sukces dla całej branzy spozywczej, dowodem tego jest wzrost liczny wystawców do 7.200 firm ze 119 krajów. Kolejny raz zaufało nam wielu stałych wystawców, odnotowalismy tez przyrost wsród nowych uczestników. Wzrosła równiez ilosc odwiedzajacych, która przekroczyła 326.182 gosci. Miedzynarodowy charakter targów potwierdza 87% udział wystawców z całego swiata, natomiast w przypadku odwiedzajacych az 73% gosci, którzy przybyli z zagranicy.


Bogata i róznorodna oferta wystawiennicza, prezentowane innowacje, pokazy kulinarne, liczne seminaria i wykłady oraz szeroki program imprez towarzyszacych potwierdziły, ze targi Sial Paris to wiodaca miedzynarodowa platforma informacyjna i biznesowa dla swiatowej branzy spozywczej. 

Była to największa platforma biznesowa dla sektora spożywczego w Paryżu i jesteśmy dumni, że byliśmy tam z naszymi obecnymi i potencjalnymi klientami.

Zdjęcia (7)więcej informacji →
2017-11-18

Anuga 2017 - Damak Kebab

W tym roku 34. Anuga odbyła się w Niemczech jako jedna z największych wystaw w Europie. Z dumą uczestniczyliśmy i spotkaliśmy się z tysiącami odwiedzających, aby uzyskać lepszą przyszłość w naszej branży.

Zdjęcia (5)więcej informacji →
2017-06-19

Udział w targach Alimentaria w Portugalii!

Damak Kebab brał udział w targach Alimentaria Expo w Lizbonie, stolicy Portugalii w dniach 4-6 czerwca 2017r.

Alimentaria Lisboa jest strategicznie zlokalizowana jako platforma biznesowa między Europą, Afryką i Ameryką Południową. Oprócz pokrycia całego rynku portugalskiego, jest to naturalny pomost pomiędzy handlowcami branży spożywczej i krajów wpływów portugalskich - Brazylii, Angoli, Republiki Zielonego Przylądka, Mozambiku - łączącej ponad 200 milionów potencjalnych klientów.

Była to największa platforma biznesowa dla sektora spożywczego w Portugalii i jesteśmy dumni, że byliśmy tam z naszymi obecnymi i potencjalnymi klientami.

 

2017-03-20

Alimentaria Expo Lisbon 2017

Damak Kebab będzie na targach Alimentaria 2017 w Lisbonie, Portugalia (4-6 Czerwca 2017 r.).

Alimentaria Lisboa e Horexpo jest strategicznie rozmieszczone jako platformy biznesowej między Europą, Afryką i Ameryką Południową. Oprócz obejmujące cały rynek portugalski, jest to naturalny pomost pomiędzy przedsiębiorcami z branży przemysłu spożywczego i krajów Portugalski wpływów - Brazylia, Angola, Mozambik, Wyspy Zielonego Przylądka - na łączną kwotę ponad 200 milionów potencjalnych konsumentów.

Copyright by Damak Kebab © 2015 - 2020, wszystkie prawa zastrzeżone