Zapytaj o naszą ofertę

Aktualności

2017-11-18

Anuga 2017 - Damak Kebab

W tym roku 34. Anuga odbyła się w Niemczech jako jedna z największych wystaw w Europie. Z dumą uczestniczyliśmy i spotkaliśmy się z tysiącami odwiedzających, aby uzyskać lepszą przyszłość w naszej branży.

Tegoroczne targi Anuga to ponowny sukces dla całej branzy spozywczej, dowodem tego jest wzrost liczny wystawców do 7.405 firm ze 107 krajów w tym 206 producentów z Polski. Kolejny raz zaufało nam wielu stałych wystawców, odnotowalismy tez przyrost wsród nowych uczestników. Wzrosła równiez ilosc odwiedzajacych, która przekroczyła 164.000 gosci. Miedzynarodowy charakter targów potwierdza 90% udział wystawców z całego swiata, natomiast w przypadku odwiedzajacych az 75% gosci, którzy przybyli z zagranicy.

Bogata i róznorodna oferta wystawiennicza, prezentowane innowacje, pokazy kulinarne, liczne seminaria i wykłady oraz szeroki program imprez towarzyszacych potwierdziły, ze targi Anuga to wiodaca miedzynarodowa platforma informacyjna i biznesowa dla swiatowej branzy spozywczej.

Była to największa platforma biznesowa dla sektora spożywczego w Niemcy i jesteśmy dumni, że byliśmy tam z naszymi obecnymi i potencjalnymi klientami.

2017-06-19

Udział w targach Alimentaria w Portugalii!

Damak Kebab brał udział w targach Alimentaria Expo w Lizbonie, stolicy Portugalii w dniach 4-6 czerwca 2017r.

Alimentaria Lisboa jest strategicznie zlokalizowana jako platforma biznesowa między Europą, Afryką i Ameryką Południową. Oprócz pokrycia całego rynku portugalskiego, jest to naturalny pomost pomiędzy handlowcami branży spożywczej i krajów wpływów portugalskich - Brazylii, Angoli, Republiki Zielonego Przylądka, Mozambiku - łączącej ponad 200 milionów potencjalnych klientów.

Była to największa platforma biznesowa dla sektora spożywczego w Portugalii i jesteśmy dumni, że byliśmy tam z naszymi obecnymi i potencjalnymi klientami.

 

2017-03-20

Alimentaria Expo Lisbon 2017

Damak Kebab będzie na targach Alimentaria 2017 w Lisbonie, Portugalia (4-6 Czerwca 2017 r.).

Alimentaria Lisboa e Horexpo jest strategicznie rozmieszczone jako platformy biznesowej między Europą, Afryką i Ameryką Południową. Oprócz obejmujące cały rynek portugalski, jest to naturalny pomost pomiędzy przedsiębiorcami z branży przemysłu spożywczego i krajów Portugalski wpływów - Brazylia, Angola, Mozambik, Wyspy Zielonego Przylądka - na łączną kwotę ponad 200 milionów potencjalnych konsumentów.

2016-10-31

ANUGA 2017 - Targi Żywności

Damak Kebab będzie na targach Anuga 2017 w Kolonii, w Niemczech
(7-11 października 2017 r.)

W sumie oczekuje się ponad 7000 wystawców z ponad 100 krajów uczestniczyć. Anuga, największa i najważniejsza na świecie platforma biznesowa dla międzynarodowego przemysłu spożywczego, będzie zatem także punktem odniesienia dla wszystkich targach żywności na całym świecie ponownie w 2017 roku, zarówno pod względem jakości i ilości.

Copyright by Damak Kebab © 2015 - 2018, wszystkie prawa zastrzeżone