Zapytaj o naszą ofertę

Aktualności

2015-08-03

Czas na zmiany, w sierpniu rusza nowy serwis internetowy

Witamy na naszej nowej stronie internetowej. Postanowiliśmy odświeżyć wizerunek firmy Damak i  dostosować nową witrynę internetową do urządzeń mobilnych jak tablet i smartfon. Dzięki nowej stronie www usprawnimy komunikację z naszymi klientami. Zapraszamy rónież do korzystania z formularza zapytania by złożyć zamówienie lub zapytać o cenę poszczególnych produktów. 

2015-03-28

25 - 27 marca 2015, 19. Międzynarodowe Targi Gastronomiczne

Zakończyły się 19. Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro. Pojawiło się 281 wystawców z 17 krajów. Targi odwiedziło niemal 20 tysięcy osób. Między innymi nasza firma przedstawiła swoją ofertę. Prezentacje produktowe, gotowanie na żywo były tłem dla rozmów biznesowych, które przez trzy dni toczyły się w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska. 

więcej informacji →
2015-02-04

4 i 5 lutego 2015 Targi FOOD-to-GO w Gdańsku

Targi FOOD-to-GO w Gdańsku to najważniejsze wydarzenie w branży gastronomicznej. Na tę okazję nasi specjaliści przygotowali 200 kg pieczonego specjału. Zaproszeni goście mieli okazję po raz kolejny delektować się niepowtarzalnym smakiem kebaba z baraniny i kurczaka. Nowi klienci restauracji, managerowie lokali, punktów gastronomicznych, firm cateringowych, hoteli i pensjonatów oraz osoby planujące rozpocząć działalność gastronomiczną również wzbudziły wielkie zainteresowanie naszą ofertą. Po tak licznej frekwencji, mamy nadzieję na owocną współpracę z nowymi klientami.

Zdjęcia (2)
2014-02-06

Food-to-Go IV Targi Wyposażenia i Produktów dla Gastronomii

Targi FOOD-to-GO to miejsce gdzie spotykają się branżowi goście otwarci na nowe propozycje biznesowe. Gdańsk to miasto, do którego każdego roku przyjeżdżają turyści z kraju i ze świata, aby spędzić wakacje nad polskim morzem. Każdy turysta to również potencjalny klient, który jest coraz bardziej wymagający. Wiedzą o tym miedzy innymi właściciele restauracji, kawiarni, lunch barów czy lodziarni, którzy zastanawiają się jak dostosować ofertę do wzrastających potrzeb odbiorcy. Nasza oferta z pewnością pozwoli im udoskonalić i unowocześnić ofertę lokalu. 

Copyright by Damak Kebab © 2015 - 2020, wszystkie prawa zastrzeżone