Zapytaj o naszą ofertę

O firmie


Zakład Mięsny Damak Kebab Sp. z o.o.

został założony przez pasjonatów swej pracy – wyspecjalizowaną ekipę posiadającą wieloletnie doświadczenie w produkcji kebabu. 

W naszym zakładzie o mocach produkcyjnych sięgających 26 ton dziennie produkowany jest kebab z kurczaka, kebab z wołowinykebak pieczonykurczak w kostkach które następnie sa rozwożone naszymi samochodami chłodniami po całej Polsce.

Zakład posiada wszelkie pozwolenia na produkcję, jest stale kontrolowany przez lekarzy weterynarii i technologów żywności, ponadto w zakładzie wdrożono system zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego HACCP.

Zobacz galerie


Naszym celem jest


zapewnienie konsumentom najlepszych jakościowo, zdrowych i smacznych produktów. Damak Kebab prowadząc aktywny marketing powiększył szybko swój udział w rynku, a także rozpoczął działania mające promować wizerunek firmy odpowiedzialnie społecznej: podnoszenie świadomości pracowników sektora, rozpowszechnienie norm jakości oraz stały rozwój sektora kebabu.

Dla naszych Klientów prowadzimy bezpłatne szkolenia mające na celu rozwiązywanie problemów, które mogą powstać w czasie krojenia kebabu, serwisu i sprzedaży.

Nasi Klienci są bardzo zadowoleni z tych szkoleń. Jednym z naszych sukcesów jest nakłonienie Klientów, którzy sami z powodzeniem nakładali kebab, aby zaczęli sprzedawać produkty Damak Kebab. Dzięki gotowemu kebabowi nasi Klienci mogą więcej czasu i większą uwagę przeznaczyć na sprzedaż i serwis, co skutkuje zwiększeniem sprzedaży i zyskowności.Nasza firma sprzedaje


oprócz gotowego kebabu sprzedaje także elementy z kurczaka i z cielęciny oraz z powodzeniem kontynuuje prace rozwojowe i badawcze nowych produktów. Będziemy niezmiernie zadowoleni, jeżeli nasze wyroby znajdą się w Waszym portfelu zamówień. Prosimy o kontakt z nami, żebyśmy mogli przedstawić Państwu atrakcyjne oferty.


Park maszynowy

Każdego dnia, nasz zespół wykwalifikowanych pracowników wytwarza produktów w jedenastu wariantach smakowych. Nowoczesny, obejmujący ponad 2500m2 powierzchni zakład produkcyjny spełnia najwyższe normy produkcji żywności. Sukces, jaki osiągnęliśmy jest wynikiem posiadania odpowiedniego parku maszynowego, profesjonalnych linii produkcyjnych oraz przestrzegania najwyższych procedur higienicznych. Przykładamy dużą wagę do ciągłego rozwoju. Inwestujemy w nowoczesne maszyny, technologie, szkolenia pracowników. Jesteśmy w stanie spełnić zmieniające się oczekiwania naszych Klientów. Cieszymy się ich zaufaniem i szacunkiem, co stanowi dla nas najlepsze wyróżnienie i jest powodem do dumy.


Zaufali Nam

Hiszpanii, Austrii, Szwecji, Finlandii, Włoch, Słowenii, Łotwy, Estonii, Francji, Dani, Litwy, Czech, Holandii, Niemczech

Zdjęcia

Copyright by Damak Kebab © 2015 - 2020, wszystkie prawa zastrzeżone